Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 6590
W sumie: 53712

News

News zdjęcie id 908

II OGÓLNOPOLSKIE TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

03.07.2023

W dniach 29-30 czerwca 2023 r. Nasze Stowarzyszenie LGD MOaB  wraz z Witoldem Baumannem Prezesem Stowarzyszenia ZA BOREM,  jako przedstawiciele LUBUSKIEGO NGO, miało przyjemność uczestniczyć w II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO -EXPO w Kielcach, których organizatorem byli: Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Fundacja im. Stefana Artwińskiego oraz Fundacja Muza Dei.

W trakcie targów odbyło się wiele tematycznych imprez, koncertów, warsztatów. Swoje stoiska wystawiennicze zaprezentowało ponad 170 organizacji pozarządowych z całej Polski (fundacje, stowarzyszenia, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku, koła gospodyń wiejskich, a także zakłady aktywizacji zawodowej), które prezentowały swój dorobek, wymieniały się doświadczeniami, miały możliwość skorzystania z porad i lekcji ekspertów zajmujących się NGO, a także okazję do wymiany doświadczeń z innymi organizacjami i nawiązania współpracy. Było to niewątpliwie ciekawe i inspirujące doświadczenie. Mogliśmy nie tylko zobaczyć, jak działają inne organizacje,  jakie mają doświadczenia w realizacji projektów, porozmawiać, ale również pochwalić, jak w Lubskiem prężnie działają NGO-sy. Prezes Stowarzyszenia Za Borem zastał zaproszony przez organizatorów targów na wywiad, podczas którego przestawił ofertę swojego Stowarzyszenia oraz opowiedział, czym zajmuje się na co dzień oraz jak misja mu przyświeca.

Wydarzenie było także okazją do spotkania się z operatorami trzech Rządowych Programów NIW-CRSO: NOWEFIO, Fundusz Młodzieżowy i Fundusz Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych.

Operatorem Programu NOWEFIO na Województwo Lubuskie jest Stowarzyszenie LGD MOaB wraz z Partnerem Z Gorzowa Wielkopolskiego – Fundacją Rozwoju Holistycznego.

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.