Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17740
W sumie: 145119

PODSUMOWANIE PROJEKTU

Realizowany w latach 2021-2023 projekt NOWEFIO-lubuskie lokalnie stanowił istotne wsparcie dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych na obszarze województwa lubuskiego. Poprzez udzielenie wsparcia finansowego, edukacyjnego, animacyjnego oraz szkoleniowo-doradczego, projekt stawiał sobie za cel rozwój i wzmocnienie wspólnot lokalnych.

 

Dzięki zaangażowaniu, innowacyjności i determinacji, projekt ten stał się istotnym krokiem w budowaniu silniejszych, bardziej zrównoważonych i zaangażowanych społeczności lokalnych w województwie lubuskim.

W przygotowanej Publikacją dobrych praktyk, będącej rezultatem i owocem intensywnych działań oraz zaangażowania w ramach projektu NOWEFIO-lubuskie lokalnie, dzielimy się z Państwem inspirującymi historiami, drogowskazami dla budowania silniejszych społeczności lokalnychsmiley 

Zachęcamy do zapoznania się z Publikacją dobrych praktyk, gdzie zgromadzono inspirujące historie i osiągnięcia wynikające z działań wspieranych w ramach projektu NOWEFIO-lubuskie lokalnie. Ta zbiórka doświadczeń może stanowić cenne źródło motywacji i wskazówek dla przyszłych inicjatyw oraz działań na rzecz lokalnej społeczności.

Aby zapoznać się z Publikacją dobrych praktyk, proszę kliknąć w link

Przypominamy że nasza organizacja, wspólnie z Partnerem projektu - Fundacją Rozwoju Holistycznego, ponownie została wybrana na operatora projektu NOWEFIO w województwie lubuskim na kolejne 3 lata! Pierwszy nabór wniosków planowany jest na wiosnę, co stanowi znakomitą okazję dla lokalnych organizacji i grup nieformalnych do zgłaszania swoich inicjatyw i projektów.

Nie zapomnijcie śledzić naszych kanałów informacyjnych, aby być na bieżąco z nowościami i terminami naboru!

 

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.