Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5513
W sumie: 52635

News

News zdjęcie id 630

Startuj z FIO - lubuskie lokalnie informacja dla Realizatorów

07.08.2020

PRZYPOMNIENIE DLA REALIZATORÓW PROJEKTÓW

 

 

 

 

Szanowni Państwo !!!

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem konkursu na mikrodotacje w ramach projektu "Startuj z FIO - lubuskie lokalnie" oraz informacją wynikającą z umowy na mikrodotację jesteście Państwo zobowiązani do: 

 1. Realizator powinien promować Projekt w różnych mediach (np. własna strona internetowa, bilbordy w trakcie eventów, portale społecznościowe), na każdym etapie jego realizacji. Wszelkie materiały informacyjne i publikacje, wydane w ramach Projektu powinny zawierać informację: "Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020 w ramach zadania "Startuj z FIO- lubuskie lokalnie"
 2. Materiały te powinny być również opatrzone logotypem Narodowego Instytutu Wolności, Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz logotypami Operatorów. Logotypy są dostępne na stronie www.miedzyodraabobrem.pl i www.fundacjarozwojuholistczyznego.fam.org.pl
 3. Realizator zobowiązuje się prowadzić i przesyłać Operatorowi dokumentację zdjęciową i/lub filmową i/lub audiowizualną z realizacji Projektu wraz z pisemną zgodą autora na  zamieszczanie materiałów w bezpłatnych publikacjach i artykułach dotyczących programu, wykorzystanie w opracowaniu plakatów promujących projekty realizowane w ramach projektu " Startuj z FIO- lubuskie lokalnie” oraz umieszczenie na stronach internetowych Operatorów.
 4. Realizator zobowiązuje się do informowania Operatora o najważniejszych, otwartych wydarzeniach lokalnych związanych z realizacją Projektu przynajmniej na tydzień przed ich przeprowadzeniem.
 5. Ponadto Realizator zobowiązuje się w trakcie realizowania Projektu przesłać do Operatora drogą mailową informacje dotyczące realizacji Projektu, w tym przynajmniej 1 pisemną relację i minimum3 zdjęcia.
 6. Operator jest uprawniony do bezpłatnego korzystania z rezultatów Projektu, w szczególności
  z raportów, opracowań oraz innych materiałów wytworzonych przez Realizatora Projektu.
 7. Realizator Projektu jest zobowiązany informować na bieżąco, jednak nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zaistnienia zmian, w szczególności o:

1). zmianie adresu siedziby oraz adresów i numerów telefonów osób upoważnionych do reprezentacji,

2). ogłoszeniu likwidacji lub wszczęciu postępowania upadłościowego.

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

 

 

 

 

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

 • :
 • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.