Logo MIĘDZY ODRĄ A BOBREM

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 18431
W sumie: 145810

News

News zdjęcie id 202

Informacja o załącznikach w ramach aktualnych naborów wniosków

20.07.2017

 

 

 

 

Załączniki:

 1. Oświadczenie podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy o wielkości przedsiębiorstwa.
 2. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis lub formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym, należy złożyć (o ile dotyczą Wnioskodawcy) na formularzu udostępnionym przez Urząd Marszałkowski i/lub Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Załączniki, o których mowa wyżej zostały również zamieszczone na stronie naszego Stowarzyszenia miedzyodraabobrem.pl w zakładce Nabory- Nabór 5/2017.

Wniosek o przyznanie pomocy zawiera również szereg oświadczeń, które należy wypełnić i złożyć (jeśli ich treść dotyczy Wnioskodawcy):

 1. Załącznik nr VII.B.3 - Oświadczenie właściciela(i) lub współwłaściciela(i) nieruchomości, że wyraża(ją) on(i) zgodę na realizacje operacji jeżeli operacja jest realizowana na terenie nieruchomości będącej w posiadaniu zależnym lub będącej przedmiotem współwłasności- załącznik obowiązkowy w przypadku gdy realizacja operacji obejmuje zdania trwale związane z nieruchomością lub wyposażenie.
 2. Załącznik numer VII.B.8 - Oświadczenie podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy o nie uzyskaniu pomocy de minimis.
 3. Załącznik numer VII.b.12.a - Oświadczenie o kwalifikowalności VAT dla podmiotu ubiegającego się
  o przyznanie pomocy będącego osoba prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadająca osobowości prawnej, jeżeli podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy będzie ubiegał się o włączenie VAT do kosztów kwalifikowalnych.
 4. Załącznik numer VII.B.12 b - Oświadczenie o kwalifikowalności VAT dla podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy  będącego osobą fizyczną, jeżeli podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy będzie ubiegał się o włączenie VAT do kosztów kwalifikowalnych.
 5. Załącznik VII.B.16 - Obliczenie wartości bieżącej netto.
 6. Załącznik numer VII.D.2 - Oświadczenie Następcy prawnego Beneficjenta o jego wstąpieniu w prawa i obowiązki beneficjenta wynikające z umowy o przyznanie pomocy.

Prezes Stowarzyszenia zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

 • :
 • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.